VERİLERİNİZ

GİZLİLİK BİLDİRİMİ

Verileriniz: Anahtar Sorular ve Cevaplar

İnternet sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. AET İnşaat ve Cephe Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti. (“AET Cephe”) olarak, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinirken keyif aldığınızı umarız.

İnternet sitemizi kullanırken ve bizimle elektronik ortamda iletişime geçerken çevrimiçi dünyadaki gizliliğinize saygı duyuyoruz. Tarafımıza verdiğiniz tüm Kişisel Bilgilerinizin güvenliğini sağlamak amacıyla gerekli tüm tedbirleri alıyoruz.

AET Cephe’nin Kişisel Bilgilerinizin Veri Denetleyicisi olduğu bilgisine sahip olduğunuz öncelikli olarak önemlidir (bkz. Gizlilik Bildirimi Soru 17 ). İşbu Gizlilik Bildirimi altında belirlenen ilkeler AET Cephe altındaki tüm Veri Denetleyicileri için geçerlidir.

Tarafımıza bildirdiğiniz Kişisel Bilgilere ilişkin yanıt almak isteyebileceğinizi düşündüğümüz birtakım anahtar soruları kendimize sorduk. Bu yanıtlar Kişisel Bilgilerinize ilişkin haklarınıza ve ilgili Kişisel Bilgilerin gizlilik ve güvenliğini korumaya ilişkin aldığımız tedbirlere dair tarafınıza bilgi sağlayacaktır. Bu bilgileri yararlı bulanacağınızı düşünüyoruz.

Kişisel Bilgileriniz veya bu uygulamalara ilişkin tüm talepleriniz hakkında aşağıda yer alan Soru 5 altında belirtilen adrese başvurarak tarafımızla irtibata geçebilirsiniz.

DİKKAT!

İşbu Gizlilik Bildirimi belirli bir sorunun yanıtını bulmak için bildirimin tamamını okumak zorunda kalmamanız için tarafımızca tasarlanmıştır.

Bildirimin tamamını okumak istemeniz halinde lütfen çekinmeyiniz. Tamamı aşağıda yer almaktadır.

Lütfen aşağıdaki sorulardan herhangi birine tıklayınız; ana metin içinde ilgili yanıt bölümüne yönlendirileceksiniz.

S1- Bu internet sitesi üzerinden hangi Kişisel Bilgileri topluyoruz ve nasıl topluyoruz?

S2- Kişisel Bilgilerinizi nasıl güvenli tutuyoruz?

S3- Kişisel Bilgilerinizi ne amaçla kullanıyoruz?

S4- Kişisel Bilgilerinizi kimlere ve ne amaçla bildiriyoruz?

S5- Tarafımıza bildirmiş olduğunuz Kişisel Bilgileri nasıl görebilir, kontrol edebilir, değiştirebilir veya silebilirsiniz?

S6- Kişisel Bilgileriniz hangi ülkelere ve ne amaçla gönderilecek?

S7- ÇEREZLER (“Takip Teknolojisi”) – Nasıl ve ne amaçlı kullanıyoruz?

S8- E Pazarlama – İSTENMEYEN POSTA GÖNDERME ne demektir ve İSTENMEYEN E-POSTALAR hususunda konumumuz nedir?

S9- Kişisel Bilgilerinizi ne kadar süreyle saklıyoruz?

S10- Üçüncü taraf internet sitelerine sağlantı sağlıyor muyuz ve bu bağlantı esnasında Kişisel Bilgilerime ne oluyor?

S11- İşbu internet sitesini bir başkasına e-posta mesajı ile göndermem halinde Kişisel Bilgilerime ne olur?

S12- İşbu internet sitesi aracılığıyla AET Cephe’den gelen bir çevrim içi ankete katılmam halinde Kişisel Bilgilerime ne olur?

S13- İşbu Gizlilik Bildiriminin şartlarını değiştirebilir miyiz?

S14- AET Cephe, internet siteleri ile yasal hak ve sorumluluklarıma ilişkin yasal konular hakkında daha fazla bilgiye nereden ulaşabilirim?

S15- Kişisel Bilgilerime ilişkin başka sorularım olması halinde hangi adresi/adresleri kullanarak sizinle irtibata geçebilirim?

S16- İşbu Gizlilik Bildirimi altında hangi terimlerin özel hukuki anlamları vardır? (Bu terimler kullanım kolaylığı sağlaması açısından Büyük Harf ile vurgulanmıştır.)

S17- ÖNEMLİ – İşbu Gizlilik Bildiriminin şartlarını neden kabul etmek zorundayım?

AET CEPHE GİZLİLİK BİLDİRİMİ

S1 Bu internet sitesi üzerinden hangi Kişisel Bilgileri topluyoruz ve nasıl topluyoruz?

Y Yalnızca SİZİN tarafımıza vereceğiniz veya tarafınıza hizmet sağlayabilmemiz (ve iyileştirebilmemiz) için ihtiyaç duyulan Kişisel Bilgileri topluyoruz. Adınız soyadınız, adresiniz ve e-posta adresiniz gibi doğrudan Kişisel Bilgiler ile çerezler, bağlantı ve sistem bilgileri gibi dolaylı bilgiler topluyoruz.

AET Cephe veya ürün ve hizmetlerimiz hakkında tarafınıza bilgi sağlayabilmemiz; yarışmalarımıza, kampanyalarımıza veya anketlerimize dahil edebilmemiz; veya ticari anlamda sizinle iletişime geçebilmemiz ve ilginizi çekebilecek heyecan verici gelişmeler hakkındaki son bilgileri iletebilmemiz için bir e-posta adresini, adınız soyadınız, telefon numaranız ve benzeri bilgileri vermek isteyebilirsiniz.

Tarafımıza verdiğiniz tüm Kişisel Bilgilerin gizlilik ve güvenliğini sağlamak için gerekli tüm tedbirleri aldığımızdan emin olabilirsiniz.

S2 Kişisel Bilgilerinizi nasıl güvenli tutuyoruz?

Y Tarafımıza verdiğiniz tüm Kişisel Bilgilerin gizlilik ve güvenliğini sağlamak için gerekli tüm tedbirleri alıyoruz. Yalnızca yetkili AET Cephe çalışanları, Üçüncü Taraf şirketlerin (diğer bir deyişle servis sağlayıcılar) çalışanları veya iş ortaklarımızın yetkili çalışanlarının (tüm bilgilerin güvenliğini korumayı sözleşme altında kabul etmiş çalışanlar) Kişisel Bilgilerinize erişim hakkı bulunmaktadır. Kişisel Bilgilerinize erişim sağlayan tüm AET Cephe çalışanları AET Cephe gizlilik ilkelerine uymak zorundadır ve Kişisel Bilgilerinize erişim sağlayan tüm Üçüncü Taraf çalışanları ise gizlilik anlaşmaları ve Kişisel Verilerin İşlenmesi Sözleşmesi imzalamışlardır. Bunun yanı sıra bilgilerin güvenliğinin sürdürülebilmesi amacıyla Kişisel Bilgilerinize erişim hakkına sahip Üçüncü Taraf şirketlerle sözleşmeler imzalanmıştır. Kişisel Bilgilerinizin korunduğundan emin olmak amacıyla güvenli bir Bilgi İşlem ortamı sağlıyoruz ve yetkisiz erişimi (diğer bir deyişle izinsiz girişi) önlemek için ilgili tedbirler uyguluyoruz.

Lütfen Soru 4’e bakınız – Kişisel Bilgilerinizi kimlere ve ne amaçla bildiriyoruz

S3 Kişisel Bilgilerinizi ne amaçla kullanıyoruz?

Y Kişisel Bilgileriniz yalnızca tarafımıza bildirirken belirtilen amaç için kullanılacaktır. Bilgileriniz aynı zamanda hizmetlerimiz düzeyinde yönetim, destek ve geri bildirim almak ve güvenlik, yasa veya sözleşme şartlarının ihlalinin önlenmesi ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nda sayılan diğer amaçlarla kullanılacaktır.

S4 Kişisel Bilgilerinizi kimlere ve ne amaçla bildiriyoruz?

Y Özel izniniz olmadığı sürece AET Cephe, Kişisel Bilgilerinizi asla doğrudan pazarlama amaçları için kullanmaya niyetli Üçüncü Taraf işletmelerle paylaşmayacaktır.

(i) E-posta ile doğrudan pazarlama; (ii) AET Cephe’den doğrudan e-posta pazarlama yöntemiyle sizinle irtibata GEÇİLMEMESİNİ talep etme hakkınız ve (iii) sistemlerimizden Kişisel Bilgilerinizi silme hakkınıza ilişkin AET Cephe politikaları hakkında bilgi almak için lütfen sırasıyla Soru 8 ve 5’e bakınız.

Kişisel Bilgileriniz AET Cephe dahil diğer şirketlerle paylaşabilir. Ayrıca Kişisel Bilgileriniz yalnızca aşağıda belirtilen sınırlı şartlar altında üçüncü taraflarla paylaşılabilir:

Kişisel Bilgileriniz, işbu internet sitesinin yönetilmesinde bize yardımcı olan Üçüncü Taraflara (örneğin internet servis sağlayıcılarımız) verilebilir. Bu iş ortaklarının bazıları işbu internet sitesine erişim sağladığınız ülke dışında yerleşik olabilmektedir. Lütfen Soru 6’ya bakınız – “Kişisel Bilgileriniz hangi ülkelere ve ne amaçla gönderilecek?” Bu Üçüncü Taraflar Kişisel Bilgilerinizin güvenliğine ilişkin AET Cephe’nin gösterdiği aynı güvenlik seviyesini her daim gösterecek ve gerekli olması halinde Kişisel Bilgilerinizi gizli ve güvenli tutmak ve yalnızca AET Cephe’nin özel talimatları uyarınca işlemek üzere yasal anlaşmaya bağlıdırlar.

Kişisel Bilgileriniz aynı zamanda aşağıda belirtilen durumlarda devlet organlarına ve emniyet teşkilatlarına verilebilir: Geçerli herhangi bir yasa gereği bu bilgileri vermemizin zorunlu olması halinde veya iyi niyetli muhakememize bağlı olarak yasal sürece uymamızın gereği bilgileri vermemizin makul surette gerekli olduğu durumlarda; herhangi bir iddia veya yasal işleme yanıt vermemiz gerektiği durumlarda veya AET Cephe veya müşterileri ve kamunun haklarını korumak amacıyla.

Birkaç sınırlı şart altında Kişisel Bilgilerinizi (i) bilgilerin güvenli ve gizli saklanacağının sözleşme altında temin edilmesi ve (ii) Kişisel Bilgileri bildirirken AET Cephe’nin yürürlükteki yerel yasalara uygunluk sağlaması halinde AET Cephe’nin ilgili işletmelerinin potansiyel devir alıcılarına bildirebiliriz.

AET Cephe, kişisel verileri KVK Kanunu 5 ve 6. maddeleri ile uyumlu olarak bu ve benzeri amaçlar için işlemektedir:
• Kişisel ve iletişim verileri: Adı- soyadı, telefon, e-mail bilgileri siteye kullanıcı kayıt ve iletişim amaçlı kullanılmaktadır.
• Demografik, Site ve Uygulama Gezinim Verileri ve Diğer veriler: kullanıcıların ilgi alanlarını tanımlayarak toplanan verilerin iş geliştirme, pazarlama, iletişim gibi operasyonel faaliyetlerin yürütülmesi ve geliştirilmesi ile birlikte kullanıcı deneyimini arttırarak daha iyi hizmet vermek için kullanılmaktadır.
• Sosyal Ağ Bilgileri: Kullanıcıların mevcut sosyal ağ hesapları ile siteye daha kolay erişim sağlamaları ve bu doğrultuda toplanan verilerin iş geliştirme, pazarlama, iletişim gibi operasyonel faaliyetlerin yürütülmesi ve geliştirilmesi ile birlikte kullanıcı deneyimini arttırarak daha iyi hizmet vermek için kullanılmaktadır.

Yukarıda ifade edilen veri bazlı amaçlar dışında genel olarak aşağıda belirtilen hususlar içinde veri toplanmaktadır.
AET Cephe, üyelerine yayınlar göndermek,
• AET Cephe, üyelerine elektronik posta ile bülten göndermek ya da bildirimler de bulunmak,
• AET Cephe, üyesi yada kullanıcıların sorularınızı cevaplamak ve etkin bir müşteri hizmeti sunmak,
• AET Cephe, üyelerine yeni hizmetler hakkında bilgi vermek,
• AET Cephe veya işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından doğrudan pazarlama yapmak,
• AET Cephe üyelerine gerektiğinde temas kurmak,

S5 Tarafımıza bildirmiş olduğunuz Kişisel Bilgileri nasıl görebilir, kontrol edebilir, değiştirebilir veya silebilirsiniz?

Y Hakkınızda saklanan tüm bilgileri tarafınıza iletmemizi talep etme hakkına sahipsiniz. Ayrıca info@aetcephe.com adresine e-posta göndererek veya AET İnşaat ve Cephe Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti. Taşpazar Mh. 865. Sk. Kültürpark Evi Alemdar Sit. B Blok No:38/D Merkez /Aksaray /  Türkiye
adresine yazarak Kişisel Bilgilerinizi sildirebilir, düzeltebilir veya gözden geçirebilirsiniz.

S6 Kişisel Bilgileriniz hangi ülkelere ve ne amaçla gönderilecek?

Y AET Cephe global bir şirkettir ve Kişisel Bilgileriniz uluslararası sınırlar ötesine gönderilebilir. Kişisel Bilgileriniz aynı zamanda AET Cephe’nin farklı ülkelerde yerleşik farklı şirketleri arasında da aktarılabilir. Kişisel Bilgilerinizin güvenliğini sağlamak amacıyla hem gönderici hem de alıcı tarafında uygun tedbirleri alıyoruz.

İşbu internet sitesinin yayınlandığı sunucu işbu internet sitesine erişim sağladığınız ülke dışında bulunuyor olabilir. İşbu internet sitesini barındıran servis sağlayıcı sözleşme gereği yüksek gizlilik koruma standardını sağlamakla yükümlüdür ve (diğer hükümlerin yanı sıra) yalnızca AET Cephe’nin talimatları uyarınca hareket etmek ve kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak amacıyla sürekli surette gerekli tüm teknik tedbirleri almak zorundadır.

S7 ÇEREZLER (“Takip Teknolojisi”) – Nasıl ve ne amaçlı kullanıyoruz?

Y Ziyaretçilerin işbu internet sitesini nasıl kullandıklarını kavramak amacıyla tarayıcı türü ve işletim sistemi, referans sayfası, site içinde izlenen yol, ISP alanı ve benzeri Kişisel Bilgileri toplamak için takip teknolojisi (‘Çerezler’) kullanıyoruz. Çerezler, işbu internet sitesini kişisel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmemize imkân tanıyor.

Çerezler aracılığıyla elde edilecek tüm bilgiler AET Cephe veya önceden belirlenmiş Üçüncü Taraflar dışına bildirilmeyecektir. İstenmeyen iletişim için de kullanılmayacaktır.

Bilgisayarınızda bulunan çerezler adınızı değil, IP adresinizi içerir. Kullanıcı oturumu sona erdikten sonra çerezlerin içinde yer alan bilgiler tarafımızca kullanılamaz.

S8 E Pazarlama – İSTENMEYEN POSTA GÖNDERME ne demektir ve İSTENMEYEN E-POSTALAR hususunda konumumuz nedir?

Y İstenmeyen posta gönderme, izniniz olmadan reklam veya pazarlamaya ilişkin öğeler içeren istenmeyen e-posta mesajlarının tarafınıza gönderilmesidir.

Tarafımızca İSTENMEYEN e-posta mesajı GÖNDERİLMEZ. AET Cephe, şirket bünyesinde İSTENMEYEN E-POSTA GÖNDERMEYE karşı kendi çalışanlarını korumaya yönelik anti-SPAM aracı kullanır. İzinsiz e-posta mesajı göndermek birçok ülke yasa dışıdır. Kişisel Bilgilerinizi (e-posta adresiniz dâhil) AÇIK izniniz olmaksızın doğrudan pazarlama veya tamamlayıcı iletişim için tarafımızca kullanılmayacaktır. Buna “KATILIM” onayı adı verilir.

Ayrıca Kişiler Bilgileriniz, bu bilgilerinizi İSTENMEYEN e-posta mesajında kullanabilecek hiçbir üçüncü taraf şirket ile paylaşılmayacaktır.

İşbu internet sitesi e-posta yoluyla pazarlama bilgileri almanıza imkân tanıyabilecektir. AET Cephe tarafından gönderilen tüm e-posta mesajlarında pazarlama e-posta mesajlarını dilediğiniz zaman almayı sonlandırma seçeneği sunulacaktır.

Yine de herhangi bir AET Cephe şirketinden İSTENMEYEN e-posta mesajı aldığınızı düşünüyorsanız lütfen belirtilen adresleri kullanarak durumu derhâl tarafımıza bildiriniz. Adres bilgileri için lütfen Soru 5 “Tarafımıza bildirmiş olduğunuz Kişisel Bilgileri nasıl görebilir, kontrol edebilir, değiştirebilir veya silebilirsiniz?” bölümüne başvurunuz.

S9 Kişisel Bilgilerinizi ne kadar süreyle saklıyoruz?

Y İşbu internet sitesi aracılığıyla tarafımıza göndermiş olduğunuz Kişisel Bilgileriniz Müşteri İlişkileri Pazarlama veritabanı gibi veritabanlarında saklanabilir. Kişisel Bilgileriniz AET Cephe tarafından sorguya yanıt verme veya sorunları çözme gereksinimimiz dikkate alınarak geliştirilmiş ve yeni hizmetler sunmak ve uygulanabilir yasalar altında yasal gereksinimlere uygunluk sağlamak amacıyla makul surette gerekli olduğu sürece saklanacaktır. Bu husus, Kişisel Bilgilerinizi AET Cephe hizmetlerini veya işbu internet sitesini kullanmayı bırakmanızdan sonra makul bir süre boyunca saklanabileceği anlamına gelmektedir. Bu süre zarfı dolduktan sonra Kişisel Bilgileriniz AET Cephe bünyesindeki tüm sistemlerden silinecektir.

Kişisel Bilgilerinizi istenilen zamanda sildirme hakkına sahip olduğumuzu hatırlatırız. Lütfen (yukarıdaki) Soru 5 “Tarafımıza bildirmiş olduğunuz Kişisel Bilgileri nasıl görebilir, kontrol edebilir, değiştirebilir veya silebilirsiniz?” bölümüne başvurunuz.

S10 Üçüncü taraf internet sitelerine bağlantı sağlıyor muyuz ve bu bağlantı esnasında Kişisel Bilgilerime ne oluyor?

Y AET Cephe’ye ilişkin bağlı ve ilginç bilgileri gözden geçirme fırsatını size sunabilmemiz için başka internet sitelerine bağlantı sağlıyoruz. Bu Üçüncü Taraf internet siteleri kontrolümüz dışında olup, işbu Gizlilik Bildirimi kapsamında değildir. Temin edilen bağlantıları kullanarak başka internet sitelerine erişim sağlamanız halinde bu internet sitelerinin operatörleri Kişisel Bilgilerinizi toplayabileceklerdir. Herhangi bir Kişisel Bilginizi bildirmeden önce bu Üçüncü Taraf internet sitelerinin gizlilik politikalarını kabul edip etmediğinizden lütfen emin olunuz. Bağlantı sağladığımız tüm Üçüncü Taraf internet sitelerinin Kişisel Bilgilerinizin korunmasına yönelik eşdeğer tedbirlere sahip olmaları elimizden geldiğince sağlamaya çalışıyoruz, fakat bu Üçüncü Tarafların faaliyetleri, gizlilik politikaları veya gizlilik uyum seviyeleri hususunda yasal olarak veya başka bir şekilde sorumlu tutulamayız.

S11 İşbu internet sitesini bir başkasına e-posta mesajı ile göndermem halinde Kişisel Bilgilerime ne olur?

Y İnternet sitelerimizden bazıları bir internet sitesi adresini başka birine e-posta mesajı yoluyla gönderebilmenize imkân tanıyabilir. Bu özelliğin çalışabilmesi için e-posta adresinizi ve/veya internet sitesini göndereceğiniz kişiler e-posta adreslerini toplamamız gerekli olabilecektir. Bu şekilde toplanan e-posta adresleri talebinizi yerine getirmekten başka bir amaç için kullanılmaz. Bu e-posta adresleri saklanmaz ve talebiniz yerine getirilir getirilmez silinir.

S12 İşbu internet sitesi aracılığıyla AET Cephe’den gelen bir çevrimiçi ankete katılmam halinde Kişisel Bilgilerime ne olur?

Y Dönem dönem internet sitesi ziyaretçilerimizden anket sorularımızı yanıtlamalarını rica edebiliriz. Anketler genellikle internet sitesi içeriği, ürünlerimiz veya ürün ve hizmet kategorileri hakkında olacaktır. Faaliyet alanımız, yaş veya yaş aralıkları, cinsiyet ve/veya diğer kişisel olmayan bilgilere ilişkin konularda sorularımız olabilecektir. Bu anketler çerçevesinde çerezlerden elde edilen bilgileri anket yanıtlarınıza eklenebilir fakat hiçbir Kişisel Bilgi talep edilmeyecektir. Toplanan Kişisel Bilgiler halihazırda tarafımıza vermiş olduğunuz Kişisel Bilgilere bağlanmaz. Oylama ve anketlerden toplanan Kişisel Bilgiler yalnızca şirket içi kullanım içindir, fakat (bireysel olarak kimlik tespitinde kullanılamayacak nitelikteki) kümelenmiş bilgiler başkalarıyla paylaşılabilecektir.

S13 İşbu Gizlilik Bildiriminin şartlarını değiştirebilir miyiz?

Y İşbu Gizlilik Bildirimi üzerinde zaman zaman değişiklikler ve düzeltmeler yapılacaktır. Yapılan değişiklikleri görmek ve bunların sizi nasıl etkileyeceği hakkında bilgi almak için işbu Gizlilik Bildirimini düzenli olarak kontrol ediniz.

S14 AET Cephe internet siteleri ile yasal hak ve sorumluluklarıma ilişkin yasal konular hakkında daha fazla bilgiye nereden ulaşabilirim?

Y İşbu internet sitesinde geçerli amir kanunlar Türkiye kanunları ve 7 Nisan 2016 tarihli ve 29677 sayılı Resmi Gazetede yayımlanmış olan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun’dur. Daha detaylı bilgi almak için adresine info@aetcephe.com e-posta gönderebilirsiniz.

S15 Kişisel Bilgilerime ilişkin başka sorularım olması halinde hangi adresi/adresleri kullanarak sizinle irtibata geçebilirim?

Y info@aetcephe.com adresine e-posta gönderebilir veya AET İnşaat ve Cephe Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti. Taşpazar Mh. 865. Sk. Kültürpark Evi Alemdar Sit. B Blok No:38/D Merkez /Aksaray /  Türkiye adresimize yazabilirsiniz.

S16 İşbu Gizlilik Bildirimi altında hangi terimlerin özel hukuki anlamları vardır? (Bu terimler kullanım kolaylığı sağlaması açısından Büyük Harf ile vurgulanmıştır)

“Kişisel Bilgileri” aynı zamanda “Kişisel Veriler” adıyla da bilinmektedir ve doğrudan veya dolaylı olarak kimliğinizi tanımlayabilen, gerçek kişi olarak şahsınıza ait ve şahsınızın belirli veya belirlenebilir her türlü bilgi. anlamına gelir (İnternet sitelerinde genellikle en azından e-posta adresinizdir).

“Kişisel Bilgilerin İşlenmesi” toplama, kayıt altına alma, organize etme, saklama, uyumlaştırma veya değiştirme, bilgi çekme, danışma, kullanma, iletim ve dağıtım vasıtasıyla bildirme veya erişilir kılma, gruplaştırma veya birleştirme, engelleme, silme veya ortadan kaldırma (diğer bir deyişle tarafımıza bildirmiş olduğunuz kişiler bilgileriniz üzerinde veya bunlarla AET Cephe’nin etkin bir biçimde gerçekleştireceği tüm faaliyetler) dahil, otomatik olsun veya olmasın Kişisel Bilgileriniz üzerinde yapılacak tüm işlemler veya işlemler dizisi anlamına gelir.

“Veri Sorumlusu” Kişisel Bilgilerinizin İşlenmesine ait amaç ve araçları müştereken veya ayrı ayrı belirleyen kuruluş anlamına gelir ve buradaki kuruluş AET Cephe’dir.

İşbu Gizlilik Bildirimi çerçevesinde “Üçüncü Taraf / Taraflar” doğrudan veya dolaylı mülkiyetle AET Cephe’nin kontrolü altında olmayan tüm şirketleri ifade eder.

İşbu Gizlilik Bildiriminde yer alan tüm “AET Cephe” ve “AET Cephe Sistemleri” ibareleri bağlama göre uygun olduğu şekilde nihai ana şirket olan AET İnşaat ve Cephe Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti. ile doğrudan veya dolaylı mülkiyetle AET İnşaat ve Cephe Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti. şirketinin kontrolü altında bulunan iştirakleri ifade eder.

S17 ÖNEMLİ – İşbu Gizlilik Bildiriminin şartlarını neden kabul etmek zorundayım?

Y AET Cephe, Kişisel Bilgilerinizi toplamak ve işlemek amacıyla İnterneti kullanan global bir şirkettir. Bu işlem doğal olarak Kişisel Bilgileriniz sınır ötesinde İşlenmesi ve sınır ötesine iletilmesini de kapsamaktadır.

İşbu Gizlilik Bildirimi işbu internet sitesini kullanıp kullanmamanız ve Kişisel Bilgilerinizi AET Cephe’ye gönderip göndermemeniz hususlarında bilinçli seçim yapabilmeniz için tarafınıza gerekli tüm bilgileri (kolay erişilebilir bir şekilde) temin etmektedir.

Bu nedenle, işbu internet sitesini görüntüleyerek ve tarafımızla elektronik ortamda iletişime geçerek dolaylı Kişisel Bilgilerinizi (çerezler, bağlantı ve sistem bilgileri) işbu Gizlilik Bildirimi altında belirlenmiş şekilde İşleyeceğimizi kabul eder ve onaylarsınız.

Size belirli bir hizmeti sunmamızı talep etmeniz halinde (diğer bir deyişle yarışma, bülten veya yeni ürün bilgileri, vb.) tarafınıza ait ek doğrudan Kişisel Bilgilere (adınız soyadınız, adresiniz ve e-posta adresiniz) ihtiyaç duyulacaktır. Bu durumda bu Kişisel Bilgilerin toplanması ve kullanılmasına ait açık izninizi isteyeceğiz. Bu Kişisel Bilgiler yalnızca vermiş olduğunuz amaca yönelik olarak kullanılacaktır.

İşbu Gizlilik Bildirimine ilişkin herhangi bir sorunuz olması halinde lütfen Soru 5 altında belirtilen adresi kullanarak tarafımızla irtibata geçiniz. Sorabileceğiniz ek sorular hususunda sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OL